ONS TEAM


Het Jacobateam 2017-2018

Naam Functie E-mailadres Werkdagen
Wietse Algera Directie wietse.algera@jl.nu ma., di., do., vr.
Nicole Kappé Administratief medewerker info.jacoba@jl.nu ma.
Luciënne Uytendaal Groepsleerkracht 1/2a / IB lucienne.uytendaal@jl.nu wo., do., vr.
Marthe Rutte Groepsleerkracht 1/2a, 3 marthe.rutte@jl.nu ma., di. en wo 3
Marjolein Warmenhoven Groepsleerkracht 1/2b marjolein.warmenhoven@jl.nu ma., di.
Nathalie Lamp Groepsleerkracht 1/2c nathalie.lamp@jl.nu do., vr.
Corrie van der Heijden Groepsleerkracht 1/2c corrie.vanderheijden@jl.nu ma., di., wo.
Saskia Hurenkamp Groepsleerkracht 1/2b, 4 saskia.hurenkamp@jl.nu wo., do., vr en 4 ma., di,
Thijs Thissen Groepsleerkracht 3  thijs.thissen@jl.nu ma., di., do., vr.
Annelies Groeneveld Groepsleerkracht 4, RT/IB annelies.groeneveld@jl.nu wo., do., vr.
Marlies van Bruggen Groepsleerkracht 5 marlies.vanbruggen@jl.nu ma., di., wo., do., vr
Mariët van den Berg Groepsleerkracht 6 mariet.vandenberg@jl.nu do., vr.
Marian de Ruiter Groepsleerkracht 6 marian.deruiter@jl.nu ma., di., wo.
Jorn van den Eijkhof Groepsleerkracht 7 / ICT jorn.vandeneijkhof@jl.nu ma., di., do., vr.
Jorien Spoelstra Groepsleerkracht 7 jorien.spoelstra@jl.nu wo.
Wietze de Jong Groepsleerkracht 8 wietze.dejong@jl.nu di., wo., do., vr.
Pjotr van der Marel Groepsleerkracht 8 pjotr.vandermarel@jl.nu ma.
Felice Bloemen Leerkracht ondersteuner felice.bloemen@jl.nu ma., di., wo., do., vr.
Annelies Bruins Leerkracht ondersteuner annelies.bruins@jl.nu ma., di., do.
Toon Kersten Conciërge toon.kersten@jl.nu ma., di., wo., do., vr.
Femke Looman Vakdocent Gym femke.looman@jl.nu di., do.
Annelies Kole Vakdocent Muziek   wo.
Wietse Algera Lucienne Uytendaal Marthe Rutte Marjolein Warmenhoven
Nathalie Lamp Corrie van der Heijden Saskia Hurenkamp Thijs Thissen
Annelies Groeneveld Marlies van Bruggen Mariet van den Berg Marian de Ruiter
Jorn van den Eijkhof Jorien Spoelstra Wietze de Jong Pjotr van der Marel
Felice Bloemen Annelies Bruins Femke Looman
Nicole Kappé  
     
Toon Kersten