Het Jacobateam 2019-2020

Naam Functie E-mailadres Werkdagen
Wietse Algera Directie wietse.algera@jl.nu ma., di., do., vr.
Nicole Kappé Administratief medewerker info.jacoba@jl.nu ma.
Luciënne Uytendaal Groepsleerkracht 1/2b / IB lucienne.uytendaal@jl.nu wo., do., vr.
Marthe Rutte Groepsleerkracht 1/2a marthe.rutte@jl.nu ma., di., wo.
Marjolein Warmenhoven Groepsleerkracht 1/2b marjolein.warmenhoven@jl.nu ma., di.
Corrie van der Heijden Groepsleerkracht 1/2a corrie.vanderheijden@jl.nu do., vr.
Saskia Hurenkamp Groepsleerkracht 1/2c saskia.hurenkamp@jl.nu  ma., di., wo., do., vr.
Mandy Kauling Groepsleerkracht 1/2a mandy.kauling@jl.nu ma., di.,wo
Thijs Thissen Groepsleerkracht 3  thijs.thissen@jl.nu ma., di., do., vr.
Esther Deerenberg Groepsleerkracht 3/6 esther.deerenberg@jl.nu 3: wo., 6: do., vr.
Annelies Groeneveld Groepsleerkracht 4, RT/IB annelies.groeneveld@jl.nu wo., do., vr.
Bas Möring Groepsleerkracht 5 bas.moring@jl.nu ma., di., wo., do., vr
Mariët van den Berg Groepsleerkracht 4 mariet.vandenberg@jl.nu ma., di.
Marian de Ruiter Groepsleerkracht 6 marian.deruiter@jl.nu ma., di., wo.
Jorn van den Eijkhof Groepsleerkracht 7 / ICT jorn.vandeneijkhof@jl.nu ma., di., do., vr.
Jorien Spoelstra Groepsleerkracht 7/8 maatklas jorien.spoelstra@jl.nu 7: wo., 8:ma.
Wietze de Jong Groepsleerkracht 8 wietze.dejong@jl.nu di., wo., do., vr.
Felice Bloemen Leerkrachtondersteuner felice.bloemen@jl.nu ma., di., wo., do., vr.
Annelies Bruins Leerkrachtondersteuner annelies.bruins@jl.nu ma., di., do.
Robin van Roekel Leerkrachtondersteuner robin.vanroekel@jl.nu ma.,  di., do.
Toon Kersten Conciërge toon.kersten@jl.nu ma., di., wo., do., vr.
Femke Looman Vakdocent Gym femke.looman@jl.nu di., do.
Annelies Kole Vakdocent Muziek   wo.
Lars Reijnders Groepsleerkracht 6 lars.reijnders@jl.nu do., vrij.
Silke Boterman Groepsleerkracht 1/2a silke.boterman@jl.nu do., vrij.