Het Jacobateam 2021-2022

Naam Functie E-mailadres Werkdagen
Wietse Algera Directie wietse.algera@jl.nu ma., di., do., vr.
Nicole Kappé Administratief medewerker info.jacoba@jl.nu ma.
Luciënne Uytendaal Groepsleerkracht 1/2b / IB lucienne.uytendaal@jl.nu wo., do., vr.
Marthe Rutte Groepsleerkracht 1/2a marthe.rutte@jl.nu ma., di., wo.
Rebecca Holdorp Groepsleerkracht 1/2a en 1/2b rebecca.holdorp@jl.nu ma., di., do.,vrij.
Saskia Hurenkamp Groepsleerkracht 1/2c saskia.hurenkamp@jl.nuu  ma., di., wo., do., vr.
Thijs Thissen Groepsleerkracht 3 / Jacobalab thijs.thissen@jl.nu ma., di., do., vr.
Heda Willemse Groepsleerkracht 4 heda.willems@jl.nu 3: wo., 6: do., vr.
Annelies Groeneveld  RT/IB annelies.groeneveld@jl.nu ma.,di.
Bas Möring Groepsleerkracht 5 bas.moring@jl.nu ma., di., wo., do., vr
Mariët van den Berg Groepsleerkracht 4 mariet.vandenberg@jl.nu ma., di.
Jorn van den Eijkhof Groepsleerkracht 7 / ICT jorn.vandeneijkhof@jl.nu ma., di., do., vr.
Jorien Spoelstra Groepsleerkracht 7/8  jorien.spoelstra@jl.nu 7: wo., 8:ma.
Marit de Jonge Leerkracht groep 7 (LIO) wietze.dejong@jl.nu ma.,di., wo., do., vr.
Felice Bloemen Leerkrachtondersteuner felice.bloemen@jl.nu ma., di., wo., do., vr.
Annelies Bruins Leerkrachtondersteuner annelies.bruins@jl.nu ma., di., do.
Sawsan Mardini Leerkrachtondersteuner sawsan.mardini@jl.nu ma.,  di., do.
Toon Kersten Conciërge toon.kersten@jl.nu ma., di., wo., do., vr.
Femke Looman Vakdocent Gym femke.looman@jl.nu di., do.
Annelies Kole Vakdocent Muziek   wo.
Lars Reijnders Groepsleerkracht 6 lars.reijnders@jl.nu ma.,di.,wo.,do., vrij.
Michel Corten  
Groepsleerkracht   6  
michel.corten@jl.nu woe.,don.,vrij